среда, 12 декабря 2018 г.

Як мити натяжну стелю правильно?

Напевно багато хто перед тим як встановити натяжну стелю замислювалися як же мити натяжну стелю, так давайте розглянемо це питання.

Після того як ремонт в квартирі закінчено, виникає питання: як підтримувати чистоту в новому інтер'єрі? Мити самостійно натяжну стелю, щоб на ній не залишалося розводів, не так складно як здається. Все більше людей вважають за краще встановити саме натяжні стелі. І це зрозуміло, вони цінуються за функціональність і гарний зовнішній вигляд. Використовувати цей вид обробки можна в будь-якому приміщенні, будь-то спальня, кухня або ванна кімната. Але є деякі нюанси по догляду за такою стелею.

Видалення бруду з натяжної стелі.

Важливо: не використовувати грубі, абразивні матеріали, щітки, ножі і скребки на будь-яких видах натяжних конструкцій.
Щоб видалити бруд застосовують мильні розчини або спеціальні миючі засоби. Спочатку відмивають основне забруднення, а потім вже протирають всю стелю. Після вологого прибирання потрібно витерти поверхню сухою ганчіркою, потім можна відполірувати або нанести антистатик.

Інструменти і загальні правила по догляду

Натяжні стелі виготовляють за двома технологіями:
1. Полотно тканини без швів
2. Зварна вінілова плівка
Пінка може бути однотонною або з малюнком, матовою або глянсовою. Тканинні покриття також бувають гладкі і рельєфні. Правильно очистити будь-який з цих різновидів не складно, але терпіння і акуратність в роботі - головна запорука успіху.

Підготуйте необхідні інструменти.

• Краще купити спеціальну швабру для миття стелі. Вона стане в нагоді вам для прибирання та інших гладких поверхонь. Але якщо такої можливості немає, підійдуть клапті з м'яких, не ворсистих тканин, мікрофібра або поролонові губки. Краї тканини не повинні «сипатися». Можна користуватися і звичайною шваброю, але в такому випадку потрібно добре намотувати ганчірку, щоб гострі краї не стирчали. Пошкодити тонку поверхню стелі не легко, але можна, краще підійти до майбутньої роботи з усією відповідальністю.

• Так само не зайвою буде драбина, стіл не завжди зручно пересувати, та й висоти може бути не достатньо.

• Ємність з водою, при необхідності, миючі засоби.

Порада: перед тим як приступити до збирання, краще зняти кільця і ​​інші прикраси, ними можна подряпати поверхню стелі. Власницям довгих нігтів теж потрібно бути обережними.

Комментариев нет:

Отправить комментарий